Tartuffe / Molière


05. 07. 2022| 20:00-22:00
| 320,- dospělí, 270,- děti do 15 let, senioři
Tartuffe / Molière

Komedie o pokrytectví. Kapacita nádvoří je omezena, proto neváhejte!

Slavná klasická komedie Tartuffe od nejslavnějšího francouzského dramatika Molièra, která vyvolala při svém prvním uvedení v roce 1664 skandál a nastoupila svou nikdy nekončící cestu po scénách světového významu, zavítá na hrad Loket!

Nádvoří hradu se svou nezaměnitelnou atmosférou se v jeden červencový večer, přesněji 5. 7. 2022 od 20.00 hodin, promění v jedno velké divadlo. Umělecký soubor nejzápadnějšího a nejprogresivnějšího divadla v našich končinách, Západočeského divadla v Chebu, přiveze jednu z nejslavnějších kostýmních komedií všech dob. Přijďte se přesvědčit, že klasická satira o spolubydlícím, který postupně ovládne celou domácnost pana Orgona a pod rouškou mravopočestnosti málem zničí celou jeho existenci i rodinu, je také v dnešní době nebývale aktuální – a zároveň zábavná. V hlavních rolích uvidíte Jana Hannyho Firlu a Viktora Braunreitera.

Vstupenku je možné zakoupit přímo na pokladně hradu nebo v Inforcentru města Lokte. Rezervace, dotazy a přání zasílejte formou e-mailu na kultura@hradloket.cz. Jelikož se jedná o představení pod širým nebem, doporučujeme teplé oblečení, a kdo rád sedává na měkkém, polštář s sebou. Větru, dešti poručit nedokážeme, ale můžeme Vám slíbit, že pokud se představení zruší z důvodu nepříznivého počasí, celá částka za zakoupenou vstupenku bude vrácena. Proto neváhejte, vstupenky jsou již v prodeji a nádvoří hradu má omezenou kapacitu.

Soubory ke stažení