Kulturní akce

Cirkus
NOC BLÁZNŮ / ŽONGLÉROS a TABASKER

NOC BLÁZNŮ / ŽONGLÉROS a TABASKER

23. 06. 2018| 18:00-22:30
| 110,-Kč dospělí / 90,-Kč děti a studenti

Nový Cirkus bude !

Čeká na Vás bláznivý a dechberoucí program plný akrobacie, žonglování a ohně s ŽONGLÉROS ANSÁMBL v doprovodu nezapomenutelných TABASKER/klezmer-gypsy-folklore.

http://www.zongleros.cz/ http://tabasker.cz/

PROGRAM

18:00 – 18:35 hudba TABASKER / workshop vzdušné akrobacie na kruhu

18:45 vystoupení vzdušné akrobacie na šáleŽONGLÉROS ANSÁMBL

19:00 – 19:35 hudba TABASKER / workshop žonglování

19:45 vystoupení GEOMETRIX – akrobacie na krychlové konstrukci ŽONGLÉROS ANSÁMBL

20:00 –20:35 hudba TABASKER / workshop vzdušné akrobacie na šálách

20:45 vystoupení BOD B – moderní žonglérské představení ŽONGLÉROS ANSÁMBL

21:00 21:35 hudba TABASKER / workshop žonglování

22:00 FIRESHOW

NOC BLÁZNŮ / ŽONGLÉROS a TABASKER NOC BLÁZNŮ / ŽONGLÉROS a TABASKER NOC BLÁZNŮ / ŽONGLÉROS a TABASKER NOC BLÁZNŮ / ŽONGLÉROS a TABASKER NOC BLÁZNŮ / ŽONGLÉROS a TABASKER

Prosinec, 2018

08. 12. 10:00-18:00

Tentokrát se můžete těšit na stará řemesla a zvyky, vážící se k regionu Krušných hor a Poohří.


Na hradě Loket se návštěvníci nejen poučí v expozicích hradu o historii, ale mohou se také během celého roku i velmi dobře pobavit při kulturních akcích. Programy na hradě Loket nabízejí zábavu jak pro děti, tak i pro dospělé.

Koncerty a divadlo

Probíhají zde oblíbená večerní a noční divadelní představení, kdy kulisou i jevištěm je pro herce celý hrad a jeho prostory. Večerní programy nabízejí i koncerty nejrůznějších žánrů v rytmu jazzu, rocku, swingu, hip-hopu a mnoha dalších. Během roku se několikrát hrad roztančí na plesích a také oslavujeme spolu s našimi myslivci jejich „Poslední leč“.

Pohádky

Naše odpolední pohádky navštěvuje drobotina z širokého okolí, vždyť loutkové divadlo děti milují! Při hraných pohádkách jsou herci s dětmi v přímém kontaktu a malí diváci jsou mnohdy součástí představení, a tak se dobře baví i doprovázející rodiče a prarodiče.

Víkendové akce

Hlavními kulturními událostmi na Lokti jsou rytířské slavnosti v druhém srpnovém víkendu, vinobraní na hradě v prvním říjnovém víkendu a vánoční trhy v době druhého adventu v prosinci.

Rytířské slavnosti

V druhém srpnovém víkendu se na hradě Loket žije jako v době středověku - s rytířskými turnaji na koních, s tanečnicemi a gotickou hudbou, průvodem vladaře a purkrabího. Vlajkonoši a trubači předvedou své umění, lovčí cvičené orly a sokoly. Ochutnáte dobové pokrmy a medovinu - to vše v atmosféře majestátního gotického hradu.

Vinobraní

První říjnový víkend je na hradě Loket plný vína a hudby. Naši přátelé z Moravy i českých vinařských oblastí podávají lahodný mok ze svých vinic a my podupáváme do rytmu a prozpěvujeme si s moravskou cimbálovkou a také s českými muzikanty.

Vánoční trhy

Druhý advent vánoční promění hrad Loket v kouzelné místo. Koledy a jesličky zklidní každodenní shon a zasněžený hrad jakoby pohladil duši. Trhovci pomohou vybrat originální vánoční dárky a také zahřát vánočními pokrmy a nápoji.