Kulturní akce

Divadlo
NOC BLÁZNŮ

NOC BLÁZNŮ

01. 07. 2017| 17:00-22:30
| 110,-Kč dospělí / 90,-Kč děti a studenti

Nový Cirkus bude !

Čeká na Vás bláznivý program plný akrobacie, žonglování a ohně s Žongléros Ansámbl. Nebude chybět ani dech beroucí provazochodkyně Kristýna Tvrdíková, která pochází z osmi dětí rodiny Vlčkových – žonglérsko – kejklířská společnost Wagabundus Collective.

Ale i vy si můžete zabláznit, sami např. při učení jízdy na jednokolce nebo ve dvou při workshopu párové akrobacie. To ale není vše. Pro ty nejšílenější máme připravenou půjčovnu skacích chůd i s lektorem. Nakonec se Vám hlava zatočí při lekci hula hoop.

Program NOC BLÁZNŮ

17:00 začátek se skupinou Frajara Putika a workshop chůdy s Žongléros

17.00 – 18.30 – Čarosvětélkující workshop IGNIS

18:00 Vystoupení závěsné akrobacie na šálách a kruhu – Žongléros

18:30 skupina Frajara Putika a workshop žonglování s Žongléros

19:00 provazochodkyně Kristýna Tvrdíková

19.00 – 20.00 – workshop hrajeme si se stíny IGNIS

19:20 skupina Frajara Putika a workshop hooping s Žongléros

20:00 vystoupení párové akrobacie Žongléros

20:30 skupina Frajara Putika a workshop jednokolky Žongléros

21:00 představení Kufr Žongléros

21:30 skupina Frajara Putika

22:00 Ohňová šou Žongléros a konec

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu programu.

NOC BLÁZNŮ NOC BLÁZNŮ NOC BLÁZNŮ

Únor, 2018

24. 02. 20:00

Když Loket tančí .....

Březen, 2018

16. 03. 20:00

líbivá hudba pro všechny generace starších bytostí

Duben, 2018

13. 04. 20:00-01:00

....zpravidla se jejich vystoupení zvrhnou v bouřlivou party !!

20. 04. 20:00-01:00

Písně instantního štěstí ....


Na hradě Loket se návštěvníci nejen poučí v expozicích hradu o historii, ale mohou se také během celého roku i velmi dobře pobavit při kulturních akcích. Programy na hradě Loket nabízejí zábavu jak pro děti, tak i pro dospělé.

Koncerty a divadlo

Probíhají zde oblíbená večerní a noční divadelní představení, kdy kulisou i jevištěm je pro herce celý hrad a jeho prostory. Večerní programy nabízejí i koncerty nejrůznějších žánrů v rytmu jazzu, rocku, swingu, hip-hopu a mnoha dalších. Během roku se několikrát hrad roztančí na plesích a také oslavujeme spolu s našimi myslivci jejich „Poslední leč“.

Pohádky

Naše odpolední pohádky navštěvuje drobotina z širokého okolí, vždyť loutkové divadlo děti milují! Při hraných pohádkách jsou herci s dětmi v přímém kontaktu a malí diváci jsou mnohdy součástí představení, a tak se dobře baví i doprovázející rodiče a prarodiče.

Víkendové akce

Hlavními kulturními událostmi na Lokti jsou rytířské slavnosti v druhém srpnovém víkendu, vinobraní na hradě v prvním říjnovém víkendu a vánoční trhy v době druhého adventu v prosinci.

Rytířské slavnosti

V druhém srpnovém víkendu se na hradě Loket žije jako v době středověku - s rytířskými turnaji na koních, s tanečnicemi a gotickou hudbou, průvodem vladaře a purkrabího. Vlajkonoši a trubači předvedou své umění, lovčí cvičené orly a sokoly. Ochutnáte dobové pokrmy a medovinu - to vše v atmosféře majestátního gotického hradu.

Vinobraní

První říjnový víkend je na hradě Loket plný vína a hudby. Naši přátelé z Moravy i českých vinařských oblastí podávají lahodný mok ze svých vinic a my podupáváme do rytmu a prozpěvujeme si s moravskou cimbálovkou a také s českými muzikanty.

Vánoční trhy

Druhý advent vánoční promění hrad Loket v kouzelné místo. Koledy a jesličky zklidní každodenní shon a zasněžený hrad jakoby pohladil duši. Trhovci pomohou vybrat originální vánoční dárky a také zahřát vánočními pokrmy a nápoji.